14 maja 2018 Medycyna 0

W przypadku kobiet, zaplanowana impreza wiąże się nie tylko z doborem odpowiedniej kreacji na daną okoliczność, ale również z właściwą stylizacją makijażową. Oczywiście, makijaż imprezowy będzie znacząco różnił się od makijażu, który przygotowujemy w naszych codziennych stylizacjach. By możliwe było zrealizowanie makijażu imprezowego, potrzebne są nam oczywiście właściwe kosmetyki.

Makijaż oka przy pomocy cieni holograficznych

cienie holograficzne do powiekJeśli chodzi o imprezowy makijaż oka, który jest niezwykle ważny w całej stylizacji, pomocne mogą okazać się cienie holograficzne do powiek. Cienie te, podobnie jak przedmiot, od którego wzięły swoją nazwę, charakteryzują się błyszczącym wykończeniem, które – w odpowiednim zestawie kolorystycznym – daje nam możliwość stworzenia efektownego makijażu, który będzie podkreślał naszą stylizację w sposób nadający całości odpowiedniego wyglądu. Cienie holograficzne dostępne są na rynku w różnych kolorach. Otrzymamy produkty charakteryzujące się jasną i ciemną kolorystyką, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie doskonałej stylizacji dopasowanej zarówno do koloru naszych oczu, jak i do wybranej przez nas kreacji. Błyszczący makijaż oka, który możemy wykonać przy pomocy cieni holograficznych doskonale sprawdzi się na imprezach klubowych, ale jeśli dokonamy odpowiedniego połączenia cieni holograficznych z matowymi, będziemy w stanie stworzyć również stylizację, która będzie delikatniejsza i będzie pasowała również do naszej stylizacji weselnej lub codziennej.

Wiele kobiet unika wykorzystywania błyszczących cieni do powiek w swojej codziennej stylizacji, którą przyjmują, np. do pracy lub na uczelnię. Warto wiedzieć, że dobrze przygotowany makijaż oka, przy wykorzystaniu cieni holograficznych, może rozjaśnić nasze spojrzenie i optycznie powiększyć nasze oczy. Na pewno więc warto rozważyć ich użyteczność.