7 lipca 2022 Piękno i zdrowie Zdrowie Zdrowie i dieta 0

Wśród produktów konopnych z terapeutycznie działającym kannabidiolem (CBD), na szczególne wyróżnienie zasługują oleje, albowiem ich działanie jest kompleksowe i mogą być przyjmowane przez każdego, gdyż są pozbawione właściwości odurzających i uzależniających.

Pięcioprocentowy olej z legalnej marihuany

sprawdzony olejek konopny 5 cbdKonopne olejki pozyskuje się tylko z odmian włóknistych, inaczej siewnych (sativa), czyli odznaczających się śladową zawartością THC, odpowiedzialny w tych roślinach za działanie psychoaktywne. Warto również podkreślić iż spożywanie olejków nie prowadzi do występowania jakichkolwiek efektów ubocznych ani działań niepożądanych. Gdy chcemy zacząć stosować olejki CBD, to warto stawiać na te o umiarkowanej zawartości tej substancji aktywnej. To dobre rozwiązanie, ponieważ np. pięcioprocentowe wyroby są już wystarczająco silne, aby wykorzystać je terapeutycznie lub doraźnie. Jeśli natomiast chcemy kupić sprawdzony olejek konopny 5 CBD to najlepiej zrobić to w jednym ze sklepów online. Dlaczego? Ponieważ oferują one najniższe ceny, co jest bardzo widoczne zwłaszcza w przypadku olejków z kannabidiolem. Wszak w sklepach stacjonarnych, najtańsze oleje kupić możemy za około sto złotych, podczas, gdy w sklepach internetowych, ten sam produkt, może być nawet dwadzieścia – trzydzieści złotych tańszy. Być może komuś, kto korzysta z olejków sporadycznie, nie robi to różnicy, ale osobom, przyjmującym je codziennie w ramach różnego rodzaju terapii, bardzo dużą, gdyż w ten sposób mogą sporo zaoszczędzić.

Wydajność olejów konopnych jest bardzo duża, ponieważ są koncentratami, co oznacza, że przyjmuje się go w ilości, zaledwie, kilku kropli na dobę. Dlatego też nie ma się czemu dziwić, że te produkty sprzedaje się w dziesięcio lub dwudziestomililitrowych buteleczkach, co wydawać by się mogło bardzo ograniczoną objętością.