6 października 2018 Budownictwo 0

 

Ostatnio odwiedziłam moją rodzinę na wsi. Dawno ich nie widziałam. Dlatego też to był dobry moment by ich odwiedzić. Nie sądziłam, że szybko mi tam zleci czas. Ale to był udany urlop. Zawsze sobie wyobrażałam wsie, że są takie ubogie pod kątem budownictwa. Ale miło się zaskoczyłam, zwłaszcza dom mojej kuzynki był w świetnym stanie i taki nowoczesny.

Płyta dekoracyjna na chodniku

betonowe płyty dekoracyjneW szczególności jak dotarłam do jej domu to moją uwagę przykuł jej chodnik. Był naprawdę bardzo ładny. Cały chodnik przed furtka oraz za nią był wyłożony płytami betonowymi. Choć miały taki jasny kolor coś podobny do piaskowego. Kuzynka mi powiedziała, że to imitacja piaskowca, ale są tą z całą pewnością betonowe płyty dekoracyjne. Dobrze, że wpadli na taki pomysł, by takie płyty położyć jako chodnik. Ich dom przez to się bardzo wyróżnia. Zwłaszcza, że posesje od ulicy mają tymi płytami obłożoną. W sumie kuzynka ma bardzo nowoczesne gospodarstwo, prowadzi też agroturystykę. Przyjeżdżają do niej goście z całego kraju. Ma w swoim gospodarstwie wiele atrakcji, dlatego czas mi szybko leciał. Poznałam też nowych ludzi. Ale wracając do jej chodnika, to tak mi się spodobał, że z mężem zastanawialiśmy się czy czasami nie wziąć od niej namiarów na sprzedawcę tych płyt. Moglibyśmy sobie je położyć na naszym ganku. Kuzynka powiedział, że nie ma problemu da nam numer telefonu i adres. Nie są one drogie w przeliczeniu na jeden metr kwadratowy. Zanim wyjechaliśmy od mojej kuzynki to zajechaliśmy do tego sklepu i kupiliśmy z cztery kartony tych płyt betonowych i wróciliśmy do domu.

Odwiedziłam moją kuzynkę na wsi. Ma ona wspaniały dom na wsi i jest nowocześnie urządzony. Pewnie dlatego, że prowadzi agroturystykę. W szczególności spodobał nam się jej chodnik. Był taki niezwykły, różnił się znacząco od tych, które widzieliśmy do tej pory. Wyglądał jak piaskowiec, taki ładny miał kolor oraz strukturę.