28 maja 2017 Turystyka i rekreacja 0

 

Niedawno zmieniłam pracę. Firma, w której pracowałam do tej pory po prostu ogłosiła upadłość. Myślałam, że znalezienie nowej pracy zajmie mi sporo czasu. A jednak okazało się, że byłam chyba tylko na trzech rozmowach kwalifikacyjnych i miałam już coś nowego.

Hotel z salą konferencyjną

duże hotele konferencyjne w TrójmieścieTym razem zostałam zatrudniona w dużej korporacji. Praca tam zaczynała się od dwutygodniowego szkolenia, na które miałam pojechać do innego miasta. Ja do tej pory nie byłam nigdy na tego rodzaju szkoleniu dlatego też nie do końca wiedziałam czego mogę się spodziewać. Miałam jechać do hotelu gdzie wszystko będzie się odbywać na miejscu. I ja przez ten czas będę też tam mieszkać. Gdy przyjechałam na miejsce okazało się, że jest to naprawdę bardzo duży hotel. Takie duże hotele konferencyjne w Trójmieście do tej pory widziałam tylko w telewizji. Dlatego też miejsce to zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie. Pokoje były bardzo ładne. Wszystkie wyposażone były w łazienki oraz telewizory. Ja miałam także bardzo ładny widok z okna. A szkolenia odbywały się na innym piętrze w specjalnie do tego przygotowanych salach. Był tam różnego rodzaju sprzęt elektroniczny dzięki któremu pewnie prowadzenie takiego wykładu było dużo prostsze. Sala była klimatyzowana. I to bardzo dobrze bo wtedy na zewnątrz było bardzo gorąco i myślę, że byłoby ciężko skupić się na tym szkoleniu gdyby była wysoka temperatura w sali. Co jakiś czas był też serwis kawowy. Były tam zawsze bardzo smaczne przekąski a także dobra kawa i herbata.

Ogólnie czas spędzony w tym hotelu uważam za bardzo udany. Zaskoczyło mnie bardzo dobre jedzenie jakie było tam serwowane. A także to, że można było w wolnym czasie skorzystać z hotelowego basenu czy też siłowni. Dzięki temu pobyt tam był jeszcze bardziej ciekawy.