9 lutego 2017 Budownictwo 0
balustrady nierdzewne

Ja w sumie od urodzenia czyli od trzydziestu lat mieszkam w tym samym bloku. Mieszkam w Warszawie i tu akurat mieszkania są naprawdę bardzo drogie dlatego też do tego czasu mieszkam z rodzicami.

Balustrady nierdzewne  przy schodach

balustrady nierdzewneJednak za jakiś czas planuje wyjść za mąż i wtedy możemy wspólnie z mężem weźmiemy kredyt na mieszkanie. Chociaż samo otrzymanie kredytu także nie jest bardzo proste. W każdym razie moi rodzice mają w Warszawie naprawdę spore mieszkanie i myślę, że jakoś specjalnie nie wchodzimy sobie w drogę. Gdyby było inaczej pewnie już dawno podjęłabym decyzje o wyprowadzce i może nawet wynajęciu czegoś. W każdym bądź razie w tym bloku, w którym mieszkam naprawdę praktycznie w ogóle nie robi się remontów. No może od czasu do czasu są odświeżane klatki schodowe. Jednak teraz będzie po tylu latach zrobiony duży remont. Przede wszystkim mają być nowe ładne schody i mają być nawet balustrady nierdzewne przy schodach właśnie. Takie balustrady będą wyglądy na pewno bardzo łanie. Ciekawe tylko skąd na to spółdzielnia wzięła po tylu latach pieniądze. Przecież te balustrady na pewno nie są najtańsze. Przed wejściem do klatki ma być też zrobiony nowoczesny wiatrołap, dzięki któremu mają być oszczędności ciepła. Mają być także daszki szklane, które są teraz montowane na nowych blokach. Także tym bardziej cieszę się z tego powodu, że blok w którym mieszkam będzie miał także taki ładny szklany daszek. Cały blok ma być także ocieplony a później odmalowany. To naprawdę duże inwestycje jeśli chodzi o tylko jeden rok. Może te pieniądze na remont zostały zbierane przez tyle lat żeby teraz zrobić aż tyle rzeczy.

Mieszkańcy tego bloku nie mogą w to wprost uwierzyć. No ja też jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało i czy rzeczywiście tak akurat będzie właśnie tam.

Więcej na www.oligotech.pl