27 grudnia 2020 Usługi 0

Latające smoki, postacie z bajek dla dzieci, a także liczby oznaczające wiek jubilata, czy litery jego imienia – takie balony na pewno zadowolą każde dziecko i niejednego dorosłego. Jest to doskonałe i oryginalne urozmaicenie imprezowych dekoracji.

Efektowne dekoracje z balonów

balony urodzinowe z helemW sklepach z dmuchanymi dekoracjami znajdziemy różnego typu dekoracje. Popularnością w ostatnich latach cieszą się fruwające do sufitu wielkie liczby lub litery, ale także kształty imitujące określone przedmioty czy postacie. Wybór jest ogromny i nic nie ogranicza naszej fantazji oraz pomysłów na stylistykę przyjęcia. Dmuchana dekoracja lata zwykle do 8-10 godzin. Można wydłużyć czas jej żywotności przy zastosowaniu płynu do uszczelniania, dzięki czemu balony urodzinowe z helem latają nawet do 25 razy dłużej. W ofercie na pewno znajdą się dekoracje okrągłe, podłużne/gruszkowate, a także o niestandardowym kształcie np. przypominającym misia. Są doskonałym uzupełnieniem wystroju lokalu w trakcie imprezy urodzinowej. Cyfry wypełnione pierwiastkiem oznaczające wiek gospodarza są już podstawą na osiemnastkach lub innych jubileuszach. Doskonale sprawdzą się też na wieczorach panieńskich lub kawalerskich. Można je ze sobą łączyć tworząc niezwykłą kompozycję! Zachwycą każdego i nie zajmują wiele miejsca – w końcu unoszą się nad ziemią… Inne formy dekoracji to kule balonowe lub kwiaty. Do wykorzystania zestawy wielobarwne lub jednokolorowe. Pompki dostępne w sklepach są ręczne i elektryczne – te drugie umożliwiają o wiele szybsze pompowanie balonów.

Z roku na rok rośnie popularność firm dostarczających gotowe dekoracje balonowe, uwzględniające styl imprezy. Nie sprawiają problemu w transporcie, są leciutkie i robią ogromne wrażenie wizualne. Bez względu na to, jaki jubileusz świętujemy – na pewno będą ciekawym uzupełnieniem przyjęcia.