8 czerwca 2016 Edukacja 0
angielski przez skype

Kiedy wreszcie dostałam pracę w korporacji zajmującej się wyposażeniem wnętrz to nie przypuszczałam, ze będę się musiała doszkalać i to z angielskiego. Jakieś kursy rozwijające, czy zajęcia ze zmieniających się przepisów prawnych to rozumiem, ale inne rzeczy?

Angielski przez skype idealny dla mnie

angielski przez skypeNauka angielskiego prześladowała mnie od przedszkola. Ale żeby jeszcze angielski był mi potrzebny w pracy? W końcu nie pracuję w dziale handlowym, ani nie mam kontaktów z klientami, a jedynie zajmuję się projektowaniem naszych produktów. Szef uznał jednak, ze wszyscy jego pracownicy powinni znać angielski bo nigdy nie wiadomo kiedy na korytarzu natkniemy się naszego kontrahenta. Zatem czekała mnie dalsza nauka angielskiego. Moja znajomość ograniczała się do pojedynczych zwrotów, przedstawienia się, i tym podobne rzeczy. Czekało mnie zatem dużo pracy. Szkoła językowa w Bydgoszczy miała co prawda szeroki zakres usług, ale ja nie miałam kiedy dojeżdżać do żadnej szkoły. Nie miałam dobrego rozwiązania swojego problemu, nie wiedziałam kompletnie co mogłabym robić. Dopiero po rozmowie z koleżanką znalazłszy dobre rozwiązanie. Był nim angielski przez skype. Dzięki niemu mogłam nawet codziennie się uczyć, ale za to bez wychodzenia z domu. Moja internetowa nauczycielka nawet wolała spotkania wieczorne, bo za dnia jeszcze studiowała.

A ja zdążyłam wrócić do domu, odpocząć, zjeść kolacje i mogłam zabrać się za naukę angielskiego. Skype to idealne rozwiązanie dla każdej zapracowanej osoby, która nie ma czasu dojeżdżać do szkoły językowej, bo cały czas pracuje.